درباره کُـ وایدر

ایمان شکر

ایمـان شُکر

موسس گروه مشاوره مدیریت کوایدر

دکتری مهندسی صنایع

فلسفه وجودی کُـ وایدر

گروه مشاوره مدیریت کوایدر

ما معتقد هستیم که مشاوران مدیریت با تجربه، می‌توانند راه حل‌های درستی به سازمان‌ها در برابر چالش‌ها و مشکلات موجود ارائه کنند.

در کُوایدر به شما کمک می‌کنیم که بعد از عارضه‌یابی، راه حل‌های موجود را شناسایی کنید و شما را در اجرایی کردن و پیاده‌سازی آن‌ها یاری کنیم. تمامی خدمات مشاوره مدیریت و اجرای پروژه‌ها متناسب با سازمان کارفرما طراحی و برنامه‌ریزی می‌شوند. مشاورین مدیریت و تیم پروژه دائما برای اطمینان از مطلوب بودن خروجی‌ها با کارفرما در ارتباط هستند.

گروه کـُ وایدر شامل مشاوران مدیریت، مدیران و مجریان پروژه در صنایع مختلف کشور می‌باشد.

تایم لاین

درباره کـُ وایدر

در اینجا می توانید تایم لاینی از گروه کُـ وایدر را مطالعه نمایید تا با ما بیشتر آشنا شوید
گروه مشاوره مدیریت کوایدر

کوایدر چیست؟

اردیبهشت 1398

کوایدر (Covider) ترکیب دو واژه همکاری (Cooperation) و تأمین‌کننده (Provider) است. ما در کوایدر تأمین‌کننده و ارائه دهنده خدمات مشاوره مدیریت هستیم که به فرهنگ همکاری نزدیک با سازمان و مشاورین مدیریت اعتقاد داریم.

چه خدمات مشاوره مدیریتی؟

اسفند 1398

کوایدر در طی یکسال توانست به سازمان‌های ایرانی در حوزه‌های مدیریت فرآیندهای کسب و کار، مدیریت پروژه و منابع انسانی و سیستم‌های مدیریتی، خدمات مشاوره ارائه کند و پروژه‌های بهبود را در سازمان‌ها پیاده‌سازی نماید.

خدمات مشاوره کوایدر
مشاورین کوایدر

پیشرفت کوایدر

اسفند 1399

در سال 1399 سازمان‌های زیادی درخواست دریافت خدمات مشاوره مدیریت و پروژه‌های اجرایی خود را برای ما ارسال کردند که پس از بررسی توانستیم به تعدادی از سازمان‌ها خدمات خود را ارائه دهیم. تا این زمان 5 مشاور مدیریت و بیش از 15 کارشناس پروژه با ما همراه بودند.